Hale namiotowe - Gdańsk, Trakt św. Wojciecha 275a

Produkty » Hale namiotowe

Hale namiotowe potrafią mieć bardzo szerokie zastosowanie, jeśli tylko posiadają odpowiednie parametry techniczne. Nasza firma jest w stanie zaproponować Państwu najwyższej jakości hale, które doskonale mogą sprawdzić się w przypadku organizowanych na świeżym powietrzu targów, wystaw, pokazów, bankietów itp., a także jako przestrzeń dla magazynów, hangarów oraz boisk i kortów sportowych.

Nasze hale namiotowe charakteryzują się solidną konstrukcją oraz najwyższej jakości materiałami. Stabilność i trwałość zapewniają im przenośne fundamenty (dzięki którym hale są również obciążone), precyzyjnie stworzony metalowy stelaż oraz inne metalowe elementy sprawiające, że dostępne tu hale namiotowe można bezpiecznie rozstawiać nawet na długie miesiące.

Oferowane Państwu obiekty namiotowe zostały pokryte bardzo trwałym i niepalnym materiałem PCV, który można stosować w niemal każdych warunkach atmosferycznych (od -300C do +700C). Hale namiotowe dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, wraz z osprzętem do mocowania. Gwarantujemy szczelność oraz niezawodność w każdej sytuacji.

Nasi klienci
Copyright © 2014 Transam.pl. All rights reserved. | by Alejamarek.pl | CMS by Quick.Cms