Produkty
 • 44.jpg

  Oklejanie aut

  2017-02-10
 • 19.jpg

  Pokrowce na łodzie / Nadbudówki / Tapicerka

  2017-02-10

  Wykonujemy pod wymiar wszelkiego rodzaju pokrowce, nadbudówki, tapicerkę do jednostek pływających.

 • 27.jpg

  Stelaże

  2017-02-10

  Proces produkcji stelaży jest wykonywany zgodnie z technologią udoskonalaną przez lata. Surowcem podstawowym stelaży jest stal, dzięki której konstrukcje są stabilne i nie do zdarcia. W zależności od potrzeby i zastosowania mogą one być ocynkowane, malowane na mokro lub malowane proszkowo. Stelaże dostępne są w różnych kolorach.

 • Kurtyny.jpg

  Kurtyny termiczne

  Kurtyny termiczne z przeźroczystych pasów PCV stanowią dobrą izolację cieplną i akustyczną.

 • 23.jpg

  Hale namiotowe

  2017-02-10

  Całoroczne hale na targi, wystawy, bankiety, boiska sportowe, hangary, magazyny.

 • ZestawNaprawczy.jpg

  Naprawy

  2017-02-10

  Zastosowanie: plandeki samochodowe, banery, namioty, materace, baseny, produkty wykonane z miękkiego PCV.

 • Place Zabaw.jpg

  Place zabaw

  Wykonujemy funkcjonalne, bezpieczne i kolorowe place zabaw w każdym kształcie oraz "baseny chińskie" do wypełnienia piłeczkami do domu, ogrodu, ośrodków wczasowych, sal zabaw i sanatoriów.

 • 12.jpg

  Namioty, zadaszenia, ściany boczne

  2017-02-10

  Kilkanaście lat temu opracowaliśmy niepowtarzalną konstrukcję namiotów wielofunkcyjnych (nr patentu 103632). Wykorzystanie trwałych i wytrzymałych elementów stalowych, pokrycie z lekkich i estetycznych tkanin PCV, łatwość montażu i demontażu oraz wszechstronność zastosowań pozostawiają swobodę w ich wykorzystaniu.

 • 38.jpg

  Plandeki z reklamą

  2017-02-10

  Dysponujemy pełną gamą kolorów materiałów plandekowych.Jeżeli do tego dodamy możliwość naszej maszyny HP Scitex XL 1200,której maksymalna szerokość zadruku wynosi 5m to okazuje się,że jesteśmy w stanie wydrukować co tylko sobie klient zażyczy.

Kim jesteśmy?

TRANSAM to prywatna firma usługowo–produkcyjna, działająca od 1986 roku - początkowo jako wypożyczalnia przyczep, a od 1990 roku specjalizująca się w wytwarzaniu plandek samochodowych. Przez ponad 20 lat istnienia na rynku stworzyliśmy profesjonalne zaplecze produkcyjne umożliwiające realizację najbardziej skomplikowanych i wymyślnych pomysłów.

1000m2 powierzchni hali produkcyjnej, studio komputerowe, obszerny parking na samochody ciężarowe oraz wykwalifikowany personel gwarantuje wykonanie zamówień na wysokim poziomie.

Zmiany zaistniałe na rynku oraz konieczność sprostania oczekiwaniom klientów spowodowały poszerzenie naszej działalności o dział współpracujący z dotychczasowym. Tak powstał PRINTMAX. Jest obecnie jednym z najnowocześniejszych linii produkcyjnych pełnokolorowych grafik reklamowych, od druku poprzez obróbkę, systemy mocowań po recycling.

Doświadczenie zdobyte przez wszystkie lata istnienia firmy pozwoliło nam na stworzenie najnowocześniejszej drukarni cyfrowej specjalizującej się w wydrukach wielkoformatowych. Stosujemy szeroką gamę materiałów do druku w zależności od wymagań klienta i rodzaju reklamy.

Odwiedź nas! Na miejscu zobaczysz przykłady naszych prac, próbki materiałów, zaplecze i maszyny.

TRANSAM to:

 

Zapraszamy!

Nasi klienci
Nasze realizacje
Zobacz wszystkie
Copyright © 2014 Transam.pl. All rights reserved. | by Alejamarek.pl | CMS by Quick.Cms