Produkty
 • Oklejanie aut

  2015-01-08
 • Lodzie.jpg

  Pokrowce na łodzie / Nadbudówki / Tapicerka

  2014-10-28

  Wykonujemy pod wymiar wszelkiego rodzaju pokrowce, nadbudówki, tapicerkę do jednostek pływających.

 • Stelaze.jpg

  Stelaże

  Proces produkcji stelaży jest wykonywany zgodnie z technologią udoskonalaną przez lata. Surowcem podstawowym stelaży jest stal, dzięki której konstrukcje są stabilne i nie do zdarcia. W zależności od potrzeby i zastosowania mogą one być ocynkowane, malowane na mokro lub malowane proszkowo. Stelaże dostępne są w różnych kolorach.

 • Kurtyny.jpg

  Kurtyny termiczne

  Kurtyny termiczne z przeźroczystych pasów PCV stanowią dobrą izolację cieplną i akustyczną.

 • HN 000 A.jpg

  Hale namiotowe

  2014-10-24

  Całoroczne hale na targi, wystawy, bankiety, boiska sportowe, hangary, magazyny.

 • ZestawNaprawczy.jpg

  Zestaw naprawczy

  2014-05-19

  Zastosowanie: plandeki samochodowe, banery, namioty, materace, baseny, produkty wykonane z miękkiego PCV.

 • Place Zabaw.jpg

  Place zabaw

  Wykonujemy funkcjonalne, bezpieczne i kolorowe place zabaw w każdym kształcie oraz "baseny chińskie" do wypełnienia piłeczkami do domu, ogrodu, ośrodków wczasowych, sal zabaw i sanatoriów.

 • Namioty.jpg

  Namioty, zadaszenia

  2014-10-28

  Kilkanaście lat temu opracowaliśmy niepowtarzalną konstrukcję namiotów wielofunkcyjnych (nr patentu 103632). Wykorzystanie trwałych i wytrzymałych elementów stalowych, pokrycie z lekkich i estetycznych tkanin PCV, łatwość montażu i demontażu oraz wszechstronność zastosowań pozostawiają swobodę w ich wykorzystaniu.

 • Plandeki.jpg

  Plandeki z reklamą

  2014-10-28

  Dysponujemy pełną gamą kolorów materiałów plandekowych.Jeżeli do tego dodamy możliwość naszej maszyny HP Scitex XL 1200,której maksymalna szerokość zadruku wynosi 5m to okazuje się,że jesteśmy w stanie wydrukować co tylko sobie klient zażyczy.

Kim jesteśmy?

TRANSAM to prywatna firma usługowo–produkcyjna, działająca od 1986 roku, początkowo jako wypożyczalnia przyczep, a od 1990 roku specjalizująca się w wytwarzaniu plandek samochodowych. Przez ponad 20 lat istnienia na rynku stworzyliśmy profesjonalne zaplecze produkcyjne umożliwiające realizację najbardziej skomplikowanych i wymyślnych pomysłów.

1000m2 powierzchni hali produkcyjnej, studio komputerowe, obszerny parking na samochody ciężarowe oraz wykwalifikowany personel gwarantuje wykonanie zamówień w wysokiej jakości.

Zmiany zaistniałe na rynku spowodowały, że aby sprostać oczekiwaniom klientów musieliśmy poszerzyć swoją działalność o dział współpracujący z dotychczasowym. Tak powstał PRINTMAX. Jest obecnie jednym z najnowocześniejszych linii produkcyjnych pełnokolorowych grafik reklamowych, od druku poprzez obróbkę, systemy mocowań po recycling.

Doświadczenie zdobyte przez wszystkie lata istnienia firmy pozwoliło nam na stworzenie najnowocześniejszej drukarni cyfrowej specjalizującej się w wydrukach wielkoformatowych. Stosujemy szeroką gamę materiałów do druku w zależności od wymagań klienta i rodzaju reklamy.

Odwiedź nas! Na miejscu zobaczysz przykłady naszych prac, próbki materiałów, zaplecze i maszyny.

TRANSAM to:

Zapraszamy!

Nasi klienci
Nasze realizacje
Zobacz wszystkie
Copyright © 2014 Transam.pl. All rights reserved. | by Alejamarek.pl | CMS by Quick.Cms